Aktualności

 60

Do prowadzenia ciekawych obserwacji przyrodniczych nie potrzeba specjalnego czy kosztownego wyposażenia. Zwykle wystarczy wzrok, choć warto go wspomóc lornetką albo lunetką oraz szkłem powiększającym. Warto zawsze mieć przy sobie odpowiedni sprzęt, aby uwiecznić obserwacje i móc się nimi dzielić z innymi.

 

1

 

W ramach projektu pt: ,,Smakowanie Wielkopolski” realizowanego we współpracy
z Samorządem Województwa Wielkopolskiego uczniowie naszej szkoły udali się 18 września do Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy. Jest to wspaniałe miejsce, gdzie historia spotyka się
z naturą. Muzeum posiada nie tylko pięknie odrestaurowany osiemnastowieczny pałac, ale także ponad dziesięciohektarowy park w stylu angielskim, nazywany przez wiele osób „Wielkopolskimi Łazienkami”.

OGŁOSZENIE

W dniu 17 września
br. tj. wtorek o godz. 16:00
odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów  szkoły podstawowej.

Przedmiotem zamówienia jest "„Dostawa sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno - komunikacyjnych – „Aktywna tablica” dla Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kawęczynie” zgodnie z załączonym wykazem w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie.

 

Zapytanie ofertowe

Kosztorys ofertowy, załączniki

Załączniki

Aktualizacja:

W terminie składania ofert, określonym w zapytaniu „Wznoszenie ogrodzeń – Naprawa płotu”, tj. do dnia 10.07.2019 r. wpłynęły 3 oferty.  Żadna z ofert nie została wybrana, bo przekraczają wartość z kosztorysu inwestorskiego.


Przedmiotem zamówienia jest "Wznoszenie ogrodzeń - naprawa płotu" w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Kawęczynie zgodnie z załączonym kosztorysem inwestorskim.

pliki do pobrania

zapytanie ofertowe

kosztorys inwestorski

załączniki do zapytania ofertowego

 

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj