Aktualności

OGŁOSZENIE

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek tj. 2 września 2019 r.:
•    godz. 7:45  msza św. w Kaplicy w Kawęczynie.  
•    godz. 8:30  uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na sali gimnastycznej.

Przedmiotem zamówienia jest "„Dostawa sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno - komunikacyjnych – „Aktywna tablica” dla Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kawęczynie” zgodnie z załączonym wykazem w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie.

 

Zapytanie ofertowe

Kosztorys ofertowy, załączniki

Załączniki

Aktualizacja:

W terminie składania ofert, określonym w zapytaniu „Wznoszenie ogrodzeń – Naprawa płotu”, tj. do dnia 10.07.2019 r. wpłynęły 3 oferty.  Żadna z ofert nie została wybrana, bo przekraczają wartość z kosztorysu inwestorskiego.


Przedmiotem zamówienia jest "Wznoszenie ogrodzeń - naprawa płotu" w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Kawęczynie zgodnie z załączonym kosztorysem inwestorskim.

pliki do pobrania

zapytanie ofertowe

kosztorys inwestorski

załączniki do zapytania ofertowego

 

   10

   We wtorek 18 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku dla przedszkolaków. Rodzice dzieci z obu grup przedszkolnych przybyli zobaczyć występy swych pociech. Przedszkolacy zaprezentowali program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie. Ze szczególnym entuzjazmem podziwiano „starszaków” w brawurowo wykonanym tańcu „Rock and roll”. Pani dyrektor pochwaliła umiejętności dzieci i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Dzień zakończył się na słodko – lodami z galaretką. Do zobaczenia po wakacjach !

20190529 173309

Program nauki pływania dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Kawęczyn

 

W czerwcu zakończył się projekt „Program nauki pływania dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Kawęczyn” realizowany przez „Stowarzyszenie Kawęczyńskie Forum Rodziców” przy wsparciu funduszów pozyskanych z budżetu Gminy Kawęczyn.

Głównym zadaniem tego projektu było oswojenie dzieci ze środowiskiem wodnym, nauczenie podstaw poruszania się w tym środowisku, wpojenie zasad bezpiecznego zachowania się na akwenach wodnych oraz przeciwstawienie się wysokiej skali utonięć.

W ramach projektu staraliśmy się wyrównać szanse dzieciom z terenów wiejskich, które mają ograniczony dostęp do nauki pływania. Projekt miał również za zadanie zachęcić dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ogłoszenia

  • Rozpoczęcie roku szkolnego +

    OGŁOSZENIE Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek tj. 2 września 2019 r.:•    godz. 7:45  msza św. w Kaplicy Read More
  • 1

bezpieczne wakacje

Fundusz stypendialny

szkolyodkrywcow

Biuletyn Informacji Publicznej

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj