Aktualności

mis

 

Dzień Pluszowego Misia

Tradycją naszej szkoły stało się obchodzenie Dnia Pluszowego Misia przez dzieci z oddziałów przedszkolnych. Każdy przedszkolak przyniósł 25 listopada swego ukochanego pluszaka, który towarzyszył mu we wspólnych zabawach. Dzieci opowiadały o swych maskotkach, wysłuchały opowiadania o „Misiu o dwóch imionach”, ćwiczyły i bawiły się z misiami, wiedzą też jak nim się należy opiekować. Młodsze dzieci poznały piosenkę „Niedźwiadek” ilustrowaną ruchem. Każde dziecko wykleiło szablon misia kawałkami miękkiej tkaniny. Nie mogło również zabraknąć słodkiego poczęstunku w postaci „misiowych kanapek” z nutellą i owocami. Ten dzień wywołał wiele radości i uśmiechów na dziecięcych buziach, więc w przyszłym roku na pewno także zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie małe i duże, białe, brązowe, kolorowe i wspólne będziemy się uczyć i bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

BP, GJ

 

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj