Aktualności

wsp

Drodzy Rodzice!  Drodzy Uczniowie!

 

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie pragnę zapewnić o swojej gotowości do wsparcia. Jeśli ktoś z Was  ma taką potrzebę, to zachęcam do kontaktu. Pomoc w postaci konsultacji, poradnictwa i ewentualnych interwencji psychologiczno-pedagogicznych kieruję do Rodziców oraz naszych Uczniów. W sytuacjach trudnych takich jak: pojawienia się lęku, obniżenia nastroju, czy innych przejawów kryzysu emocjonalnego lub nieradzenia sobie z sytuacją zewnętrzną, proszę o kontakt.

Proszę o kontakt na dzienniku elektronicznym lub poprzez adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

następnie spróbujemy skontaktować się w innej formie

Pozdrawiam serdecznie życząc dużo zdrowia…

Beata Pabisiak

Czytaj wiecej.....

plik do pobrania w formacie .pdf

 

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj