Aktualności

mt_ignore

 

„Wielkopolska Szkoła Roku”

wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kawęczynie

 

25 września w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu Samorządu Województwa Wielkopolskiego o   tytuł „ Wielkopolska Szkoła Roku” i „ Wielkopolski Nauczyciel Roku”.

Podczas spotkania zostali uhonorowani nauczyciele i szkoły, które wyróżniają się innowacyjnością, wysoką jakością nauczania, współpracą ze środowiskiem lokalnym, jak również kształtowaniem wśród uczniów postaw patriotycznych i obywatelskich. Wśród wyróżnionych szkół znalazła się również nasza szkoła, którą podczas uroczystej gali reprezentowali:

p. Jan Nowak - Wójt Gminy Kawęczyn,

p. Arleta Biegańska - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kawęczynie,

p. Izabela Tomczyk - nauczycielka szkoły i wiceprezes Stowarzyszenia "Kawęczyńskie Forum Rodziców".

 

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kawęczynie otrzymała pamiątkową statuetkę, dyplom oraz nagrodę finansową.

Tegoroczna uroczystość miała szczególny charakter ze względu na zbliżając się setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

  mt_ignore

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj