Aktualności

 Dzień Pluszowego Misia

mt_ignore

 

W dniu 23 listopada 2018 r. dzieci z obu oddziałów przedszkolnych obchodziły Światowy  Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły soje ulubione pluszaki, które towarzyszyły im przez cały dzień. W przedszkolu czekało na nie wiele wspólnych zabaw oraz opowiadanie tematyczne, praca plastyczna o misiu, były też tańce z misiami, koleżankami i kolegami.  Na zakończenie dzieci zjadły „małe co nieco” czyli tosty z miodem, a następnie obejrzały film o Kubusiu Puchatku.
Niezwykle miłym wydarzeniem , wpasowującym się w tę uroczystość był dar od pani Klaudii  Gil w postaci nowych pluszowych misiów, które niezmiennie od lat wywołują uśmiech na twarzach dzieci.   


  DZIĘKUJEMY

 

mt_ignore

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj