Aktualności

Spotkanie Mikołaja z przedszkolakami

Wizyta świętego Mikołaja w naszych oddziałach przedszkolnych w Kawęczynie, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku.   6 grudnia  2018 roku z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowego” dzwonka.
Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Dzieci powitały Mikołaja śpiewając piosenkę " Mój kochany Mikołaju". Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu.
Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła  dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty .


                                                                                  BP, GJ.

 

 

Ogłoszenia

  • Wywiadówka +

      W dniu 22 stycznia br. tj. środa o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów szkoły podstawowej.   Read More
  • 1

bezpieczne wakacje

Fundusz stypendialny

szkolyodkrywcow

Biuletyn Informacji Publicznej

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj