Aktualności

c1

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 13. O2. 2019r. o godz. 10 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej -Curie odbyła się wspaniała uroczystość. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III zaprosiły na uroczystość , najwspanialszych gości: babcie i dziadków. Dla licznie przybyłych gości dzieci przygotowały przepiękne przedstawienia, dowcipy, piosenki, tańce, życzenia oraz własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, panowała bardzo miła atmosfera. Babcie i dziadkowie gorąco oklaskiwali małych artystów, którzy prezentowali się jak mogli najpiękniej. Uroczystość przygotowały panie : Grażyna Jesionek, Beata Pabisiak, Hanna Nowak, Jadwiga Antczak.

J.A.

 

 

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj