Aktualności

c1

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 13. O2. 2019r. o godz. 10 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej -Curie odbyła się wspaniała uroczystość. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III zaprosiły na uroczystość , najwspanialszych gości: babcie i dziadków. Dla licznie przybyłych gości dzieci przygotowały przepiękne przedstawienia, dowcipy, piosenki, tańce, życzenia oraz własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, panowała bardzo miła atmosfera. Babcie i dziadkowie gorąco oklaskiwali małych artystów, którzy prezentowali się jak mogli najpiękniej. Uroczystość przygotowały panie : Grażyna Jesionek, Beata Pabisiak, Hanna Nowak, Jadwiga Antczak.

J.A.

 

 

Ogłoszenia

  • OGŁOSZENIE +

    OGŁOSZENIE W dniu 17 września br. tj. wtorek o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów  szkoły podstawowej. Read More
  • 1

bezpieczne wakacje

Fundusz stypendialny

szkolyodkrywcow

Biuletyn Informacji Publicznej

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj