Aktualności

c1

Przedszkolaki w karnawale, na choince bawią się wspaniale !!!

           Karnawał to czas zabaw i bali. 14 lutego 2019r. wszystkie przedszkolaki w Kawęczynie bawiły się na balu choinkowym. Imprezę prowadziła firma „Wyborne granie” z Poznania. Na tą wyjątkową okazję pojawiła się postać Elsy z „Krainy lodu” oraz DJ Tomek , którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie z Elsą oraz swoimi paniami w zabawach.

             Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy pomimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka , kaczuch czy makareny itd.

             Kiedy czas zabawy dobiegał końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i paniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku.

                                                                                                        BP,GJ


 

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj