Aktualności

c1

 

„Cały świat i wszystko na nim jest piękne,

ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta.”

 

             8 marca w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie na sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel z okazji „Dnia Kobiet”.

             Aktorzy z klas III gimnazjum zaprezentowali się w skeczach: „Zakupy” gdzie można było zobaczyć, jak wyglądają zakupy z kobietami i ofiarowanie im prezentów.

Następnym skeczem była scenka pt. „Tłumacz języka kobiecego”, w którym wszyscy mężczyźni mogli dowiedzieć się co kobiety tak naprawdę o nas myślą. w ostatnim przedstawieniu pt. „Chory facet” została pokazana istna apokalipsa, którą jest choroba 36,7.

             W przerwach między skeczami mogliśmy usłyszeć piosenki takie jak: „Witaminy” , „Szybki Bill” następnie uczennice klas III gimnazjum zaprezentowały się w piosence „Takiego Janicka” na zakończenie nasi szkolni Discopolowcy pokazali jak bardzo są w stanie się poświęcić dla kobiet i zaśpiewali „Dla Ciebie kupię se spodnie”.

Część artystyczną przygotowali chłopcy z naszej szkoły pod okiem p. M. Bednarka oraz p. K. Jesionka.

 

 

     

Ogłoszenia

  • OGŁOSZENIE +

    OGŁOSZENIE W dniu 17 września br. tj. wtorek o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów  szkoły podstawowej. Read More
  • 1

bezpieczne wakacje

Fundusz stypendialny

szkolyodkrywcow

Biuletyn Informacji Publicznej

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj