Aktualności

Szanowni Państwo!

Informuję, że w wyniku pozytywnego wyniku referendum strajkowego, nasza szkoła przystępuje do strajku, który prawdopodobnie rozpocznie się 8 kwietnia br. i trwać będzie do odwołania. Aktualnie trwają negocjacje związków zawodowych z rządem.

W czasie trwania strajku, zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze nie będą mogły się odbywać zarówno w oddziałach szkolnych jak i przedszkolnych.

Ponieważ istnieje możliwość, że ponad 80% nauczycieli będzie strajkować, nie mogę zagwarantować opieki Państwa dzieciom. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o zapewnienie we własnym zakresie opieki nad Waszymi dziećmi w okresie strajku.

Informacje o rozpoczęciu strajku oraz dotyczące powrotu do pełnego funkcjonowania szkoły zostaną Państwu przekazane przez dziennik elektroniczny niezwłocznie po ich uzyskaniu.

Dyrektor szkoły

Arleta Biegańska

 

Ogłoszenia

  • Wywiadówka +

    OGŁOSZENIE W dniu 24 kwietnia br. tj. środa o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów  szkoły podstawowej i Read More
  • 1

bezpieczne wakacje

Fundusz stypendialny

szkolyodkrywcow

Biuletyn Informacji Publicznej

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj