Aktualności

c10

W dniu 29 kwietnia 2019r. uczniowie klas I, II, III i IV udali się na wycieczkę do pięknego starego dolnośląskiego miasta. Wrocław przywitał małych turystów deszczową pogodą. Nie zraziło ich to, z radością zaczęli zwiedzanie ogrodu zoologicznego i Afrykarium, bardzo podobały się im wszystkie spotkane po trasie zwierzęta. Następnie pojechali na 49 piętro najwyższego budynku w tym mieście Sky- Tower . Tam mogli popatrzeć niestety tylko w dół, gdyż na niebie było zbyt dużo chmur, by spojrzeć w dal. Po pysznym obiedzie mali podróżnicy ruszyli na spacer po Rynku „Szlakiem Krasnali”. Z radością szukali małych skrzatów i pilnie słuchali opowiadań przewodnika. Zmęczeni , ale bardzo zadowoleni wrócili do domu. Opiekowały się nimi panie J. Antczak, H. Nowak, I. Tomczyk.

J.A

Ogłoszenia

  • Rozpoczęcie roku szkolnego +

    OGŁOSZENIE Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek tj. 2 września 2019 r.:•    godz. 7:45  msza św. w Kaplicy Read More
  • 1

bezpieczne wakacje

Fundusz stypendialny

szkolyodkrywcow

Biuletyn Informacji Publicznej

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj