Aktualności

c10

W dniu 29 kwietnia 2019r. uczniowie klas I, II, III i IV udali się na wycieczkę do pięknego starego dolnośląskiego miasta. Wrocław przywitał małych turystów deszczową pogodą. Nie zraziło ich to, z radością zaczęli zwiedzanie ogrodu zoologicznego i Afrykarium, bardzo podobały się im wszystkie spotkane po trasie zwierzęta. Następnie pojechali na 49 piętro najwyższego budynku w tym mieście Sky- Tower . Tam mogli popatrzeć niestety tylko w dół, gdyż na niebie było zbyt dużo chmur, by spojrzeć w dal. Po pysznym obiedzie mali podróżnicy ruszyli na spacer po Rynku „Szlakiem Krasnali”. Z radością szukali małych skrzatów i pilnie słuchali opowiadań przewodnika. Zmęczeni , ale bardzo zadowoleni wrócili do domu. Opiekowały się nimi panie J. Antczak, H. Nowak, I. Tomczyk.

J.A

Ogłoszenia

  • Wywiadówka +

    OGŁOSZENIE W dniu 24 kwietnia br. tj. środa o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów  szkoły podstawowej i Read More
  • 1

bezpieczne wakacje

Fundusz stypendialny

szkolyodkrywcow

Biuletyn Informacji Publicznej

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj