Aktualności

   10

   We wtorek 18 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku dla przedszkolaków. Rodzice dzieci z obu grup przedszkolnych przybyli zobaczyć występy swych pociech. Przedszkolacy zaprezentowali program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie. Ze szczególnym entuzjazmem podziwiano „starszaków” w brawurowo wykonanym tańcu „Rock and roll”. Pani dyrektor pochwaliła umiejętności dzieci i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Dzień zakończył się na słodko – lodami z galaretką. Do zobaczenia po wakacjach !

 

Ogłoszenia

  • Wywiadówka +

      W dniu 22 stycznia br. tj. środa o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów szkoły podstawowej.   Read More
  • 1

bezpieczne wakacje

Fundusz stypendialny

szkolyodkrywcow

Biuletyn Informacji Publicznej

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj