Aktualności

   10

   We wtorek 18 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku dla przedszkolaków. Rodzice dzieci z obu grup przedszkolnych przybyli zobaczyć występy swych pociech. Przedszkolacy zaprezentowali program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie. Ze szczególnym entuzjazmem podziwiano „starszaków” w brawurowo wykonanym tańcu „Rock and roll”. Pani dyrektor pochwaliła umiejętności dzieci i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Dzień zakończył się na słodko – lodami z galaretką. Do zobaczenia po wakacjach !

 

Ogłoszenia

  • OGŁOSZENIE +

    OGŁOSZENIE W dniu 17 września br. tj. wtorek o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów  szkoły podstawowej. Read More
  • 1

bezpieczne wakacje

Fundusz stypendialny

szkolyodkrywcow

Biuletyn Informacji Publicznej

skodowska275Godlo Polski oficjalne male Kawenczyn

Drukuj